O nás / Prečítajte si viac o spoločnosti Woodplastic a.s.

Kto sme a čo robíme?

Naša spoločnosť WPC – woodplastic a.s. je popredným českým výrobcom unikátnych produktov z materiálu WPC podľa licencie Strandex Corporation. Vďaka niekoľkým rokom pôsobenia v oblasti importu WPC produktov zo zahraničia sa môžeme vyhlásiť za priekopníkov v zoznámení slovenských zákazníkov s terasami a plotmi z WPC. Vyrábame a predávame prvotriedne plné terasové dosky s plotmi z materiálu WPC (WOOD-PLASTIC COMPOSITE s obsahom 60% dreva a 40% kvalitného HDPE) v mnohých dizajnoch, veľkostiach aj farebných variantoch. Naše produkty sú výnimočné svojou odolnosťou, vysokou kvalitou prevedenia, dokonalým dizajnom a takmer nulovou potrebou údržby


VIAC O SPOLOČNOSTI WOODPLASTIC
/PREČÍTAJTE SI VIAC O HISTÓRII NAŠEJ SPOLOČNOSTI, O NAŠICH VÍZIÁCH A FIREMNÝCH HODNOTÁCH

Stručná história spoločnosti

Máme niekoľkoročné skúsenosti ako importéri WPC produktov zo zahraničia. Stali sme sa tak priekopníkmi predaja produktov z tohto odolného materiálu na slovenskom trhu a vôbec v oboznámení slovenských zákazníkov s terasami a plotmi z WPC.

Počas 6 rokov na slovenskom trhu sme zrealizovali viac ako 80 000 m2 terás po celej ČR i SR. Vďaka niekoľkým rokom predaja a montáži WPC terás a plotov teraz disponujeme rozsiahlymi znalosťami a skúsenosťami s materiálom aj výrobkami WPC. Ďalší rozvoj spoločnosti, neustále sa rozširujúci počet zákazníkov a pozitívne skúsenosti s trvanlivosťou a odolnosťou materiálu WPC nás priviedli až k rozhodnutiu stať sa samostatným slovenským výrobcom produktov z kompozitného materiálu WPC. Trend zvyšujúceho sa dopytu po týchto produktoch sa navyše neprejavil iba v ČR či na Slovensku, ale aj v okolitých krajinách.

Na jeseň 2013 sme v Bukovanoch (ČR) nainštalovali jednu z najmodernejších technológií na výrobu WPC produktov na svete.Rozhodli sme sa preto vybudovať s pomocou nášho dlhoročného overeného partnera, americkou Strandex Corporation, nový výrobný podnik v Bukovanoch v stredných Čechách. Spoločnosť Strandex sa stala poskytovateľom našej výrobnej technológie a licencie. Spol Strandex je lídrom na trhu v oblasti vývoja a výroby WPC technológií, má bohatú históriu a preverený produkt. Spoločnými silami sme na jeseň 2013 nainštalovali v Bukovanoch najmodernejšiu Strandex technológiu na výrobu WPC produktov v Európe. V októbri 2013 bola spustená skúšobná výroba.

V súčasnej dobe patríme medzi najväčších producentov terás a plotov z materiálu WPC v ČR a na Slovensku. Disponujeme technológiou, ktorá je overená viac než 20 rokmi používania po celom svete a tiež jej výstupy sú využívané zákazníkmi vo všetkých možných kútoch sveta po mnoho rokov.

Vďaka tejto modernej, laserom riadenej technológie preto môžeme zákazníkom ponúkať vysokú kvalitu a presnosť pri výrobe, celé spektrum farieb a povrchov terás a plotov woodplastic a do budúcnosti stále nové a nové dizajny a farebnosť produktov z WPC. Budeme aj naďalej hľadať nové možnosti využitia produktov z WPC – napr. na fasádne obklady apod.

Vďaka vlastnej technológii a know-how získaného počas niekoľkých rokov práce s produktmi WPC tiež zákazníkom ponúkame úplne výnimočnú záruku, a to v dĺžke 25 rokov na drevokazné huby, hnilobu a hmyz.

NAŠA MISIA – „PLNÍME VAŠE SNY O TERASE“

Našou misiou je stavať terasy a budovať oplotenie, po ktorých naši zákazníci túžia. Woodplastic produkty, to je perfektná kvalita technologického prevedenia (z ktorej vyplýva i dlhoročná životnosť) + nadčasový dizajn + takmer nulová potreba údržby = Terasa / Plot Vašich snov.

VÍZIA WOODPLASTIC

Staneme sa lídrom v oblasti výroby a predaja produktov z WPC nielen v SR a priľahlých krajinách, ale aj v európskom kontexte, a tým aj prvou voľbou pre zákazníkov. Naďalej sa budeme profilovať do významnej, prosperujúcej a stabilnej spoločnosti, so zdrojom konkurencieschopnosti v kvalite a inovatívnosti. Woodplastic sa stane oceňovanou značkou v európskom meradle.

NAŠA STRATÉGIA

  1. Zdrojom konkurencieschopnosti je a bude technologická kvalita, vysoká funkčnosť našich produktov a profesionalita vo všetkom, čo robíme.
  2. Naším hnacím motorom sú a budú požiadavky a priania zákazníka. Vďaka vlastnej výrobe na ne pružne reagujeme a pretavujeme ich na konkrétne výrobky a ich designy.
  3. Zameriavame sa na procesný komplexný prístup k zákazníkovi a jeho podporu.
  4. Naša pozícia na trhu je daná neustále sa tvoriacou sieťou kvalitných, spoľahlivých a overených certifikovaných partnerov.

HODNOTY WOODPLASTIC