Záruka až 25 rokov / Produktom WoodPlastic veríme, preto poskytujeme záruku až 25 rokov

zarukaPretože si vážime vašu dôveru, v značke woodplastic® vám ponúkame nadštandardné podmienky a náš ústretový prístup. Príďte sa sami presvedčiť o našich kvalitách do Banskej Bystrice, kde nájdete náš sklad i showroom a tiež ochotný personál pripravený vám pomôcť.


Tajomstvo vysokej kvality našich produktov

..spočíva v spojení preverenej technológie na výrobu WPC produktov a unikátneho materiálu WPC ideálneho pre vonkajšie použitie.

Využívame preverenú americkú technológiu Strandex®

Naše výrobné technológie prešli viac než 30 rokmi vývoja v USA. Dlhoročné skúsenosti z amerického trhu a dvanásťročná tradícia z európskeho trhu nám teraz pomáhajú dosiahnuť tie najlepšie výsledky. Licencia nám navyše prináša aj prístup k novinkám.

Vyrábame vysoko kvalitný materiál WoodPlastic®

Materiál Woodplastic® eliminuje nežiadúce vlastnosti dreva a vyzdvihuje odolnosť polyméru. Naše produkty sú na nerozoznanie od drevených, avšak nevyžadujú ošetrenie. Sú dlhodobo nemenné a odolné voči poveternostným vplyvom.

Sme jednotky na slovenskom trhu s WPC produktami

Zrealizovali sme už viac ako 80 000 m2 terás v ČR a SR. Spokojní zákazníci, ktorí nás ďalej odporúčajú, svedčia o kvalite našich produktov a služieb. Ponúkame totiž komplexný servis a poradenstvo – napr. s montážou či údržbou vašej terasy.