VÝHODY MATERIÁLU WPC / Zistite, aké benefity Vám prinesie materiál Wood-Plastic Composite

Terasy Woodplastic® vyrábame z materiálu WPC čiže wood-plastic composite, zmesi dreva a kvalitného, úplne bezpečného polyméru HDPE. Optimálny pomer oboch zložiek dodáva materiálu unikátne vlastnosti, najmä vysokú odolnosť a nízku potrebu údržby. Najmä v porovnaní s drevom prináša WPC mnoho výhod.

zaruka

Výnimočná kvalita – extra dlhá záruka

Na kvalite našich výrobkov nám záleží. Vďaka vyspelej technológii licencovanej spoločnosťou Strandex® vyrábame prvotriedne výrobky, ktoré vydržia takmer bez údržby dlhé roky bez toho, aby zmenili svoj vzhľad. Dlhoročná životnosť našich výrobkov je preukázaná rokmi používania a priemyselnými testami. Nebojíme sa preto ponúknuť záruku na naše produkty v trvaní 25 rokov na drevokazné huby, hnilobu a hmyz.

odolnost

Terasové dosky a ploty WoodPlastic® vynikajú svojou odolnosťou

Odolávajú bežným rozmarom počasia - dažďu, snehu, mrazu aj slnečnému UV žiareniu. Sú rezistentné aj voči chlórovanej a slanej vode. Neobávajte sa preto terasovej plochy pri bazénoch. V zahraničí sa naše materiály bežne využívajú aj na prístavných hrádzach, mólach a podobne. Povrch je navyše protišmykový, k bazénom je teda ideálnou voľbou. Oceníte tiež odolnosť terás voči drevokazným hubám, hnilobe aj hmyzu.

udrzba

Jednoduchá údržba našich terás šetrí váš čas aj peniaze

Plné Woodplastic® terasové a plotové dosky nie je potrebné natierať, moriť ani iným spôsobom impregnovať. Bez akejkoľvek ďalšej povrchovej úpravy zostávajú stálofarebné, nemenia svoj tvar a ani nešedivejú. Jediná údržba spočíva v umývaní bežných nečistôt, a to prúdom vody alebo štandardnými čistiacimi prostriedkami.

bez-trisek

Terasy WoodPlastic sú bezpečné pre Vás aj Vaše deti

Povrch dosiek je upravený tak, aby sa nekĺzal ani za mokra. Starosti nemusíte mať ani z triesok - na terasách z kompozitných materiálov sa vďaka unikátnej technológii výroby triesky netvoria. Túto vlastnosť ocenia nielen rodiny s malými deťmi. Oproti tomu u drevených terás hrozí riziko triesok vždy. Skryté kotvenie navyše zaisťuje hladký povrch bez nebezpečenstva poranenia od skrutiek, ktoré sa inak pri montáži terás bežne používajú.

ekologie

Terasy i ploty WoodPlastic ponúkame v niekoľkých dizajnoch a farebných odtieňoch

Z našej ponuky si vyberie každý. Prinášame elegantné čisté línie aj prirodzený vzhľad dreva. V každom prípade si však Vaša terasa či plot WoodPlastic udrží svoj krásny vzhľad dlhé roky. Na pohľad aj na dotyk verne pripomínajú prírodné materiály, dlhodobo si udržujú rovnako krásny vzhľad a farebnosť (sú odolné voči UV žiareniu).

vyrebeno-v-cr

Produkty WoodPlastic sú vyrábané v Českej republike

Pretože sme aj výrobcovia (a nielen predajcovia), sme oproti iným predajcom oveľa flexibilnejší - môžete si napr. vyberať produkty iných než štandardných dĺžok a aj všetky ďalšie otázky riešiť individuálne.

udrzba

Bez nákladov

Pretože sú naše terasy a ploty takmer bezúdržbové, neexistujú náklady na ich údržbu, čo v dlhodobom horizonte výrazne šetrí Vaše peniaze. Terasy a ploty Woodplastic ® sú preto investíciou do budúcnosti.

ekologie

WoodPlastic je ohľaduplný k životnému prostrediu

Materiál, ktorý používame na výrobu terás, je 100% recyklovateľný. Recyklovateľnosť materiálu WPC a nulová potreba využívať chemikálie na ošetrenie našich výrobkov robí z produktov woodplastic ekologicky priaznivú voľbu.