O materiáli / Všetko, čo by ste mali vedieť o WPC (drevo-plastový kompozit)

Produktom Woodplastic® veríme. Na naše výrobky poskytujeme garanciu až 25 rokov. Aby sme zaistili vysokú kvalitu našich produktov, využívame preverenú výrobnú technológiu Strandex®, ktorá prešla viac ako tridsiatimi rokmi vývoja v USA.

Woodplastic® využíva k výrobe svojich produktov jednu z najmodernejších WPC technológií v Európe, licencovanú spoločnosťou Strandex Corporation, USA. Licencia nám prináša vysoko modernú výrobnú linku aj prístup k patentom a novinkám v našom odbore.

Kompozitné materiály sa rozšírili vďaka zvládnutiu technológie ich výroby v 90. rokoch 20. storočia. Dnes sú moderné linky riadené laserovo a zachovávajú všetky pozitívne vlastnosti produktov, hlavne dlhú životnosť a odolnosť.Materiál je vyrábaný priamo v Českej republike. Kvalita je tak zaručená!

Terasy Woodplastic vyrábame z materiálu wood-plastic composite (WPC), zmesi dreva a kvalitného polyméru HDPE. Optimálny pomer oboch zložiek dodáva materiálu unikátne vlastnosti, najmä vysokú odolnosť a nízku potrebu údržby.
Terasy z materiálu WPC sú úplne bezpečné pre vás aj vaše deti. Nevytvárajú triesky, nerozpadávajú sa, majú protisklzový povrch. A nielen to. Prečítajte si, aké ďalšie kvality nájdete pri našich produktoch.